Časté otázky

 

Někteří z vás se jistě chtějí čas od času dozvědět více informací o našem portálu, a proto jsme pro vás připravili na této stránce nejčastější otázky a odpovědi na ně. V případě, že byste zde přeci jen nenašli odpověď na vaše otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

 

Proč jsou dárkové poukazy pouze na auto moto?

Jsme specializovaný portál a nabízené dárkové poukazy jsou zaměřené pouze na sortiment a služby v oboru auto moto. Dárkové poukazy tedy obsahují například náhradní díly pro automobily a motocykly, jejich příslušenství a služby v oboru auto moto, jako jsou pneuservis, autoservis, autoškoly apod.

 

Jak mohu dárkové poukazy využít a koupit nabízené zboží nebo službu?

Dárkové poukazy můžete jednoduše využít po kliknutí na tlačítko „Koupit“, které se zobrazuje u každé z nabídek. Díky tomu získáte ihned dárkový poukaz, který obdržíte na uvedenou emailovou adresu. Získané dárkové poukazy můžete následně využít u prodejce nebo poskytovatele služeb. Veškeré nabízené dárkové poukazy jsou navíc předem prověřené a naše společnost Autofolie Praha s.r.o. Vám tak garantuje veškeré uvedené ceny u nabízeného sortimentu.

 

Mohu nějakým způsobem sledovat nové dárkové poukazy?

Nejnovější dárkové poukazy můžete sledovat jednoduše, pokud vyplníte svou emailovou adresu v pravém horním rohu, kde naleznete pole pro odběr newsletteru. Následně pak můžete nejnovější dárkové poukazy sledovat pomocí emailu, který od nás obdržíte, jakmile se objeví nová nabídka.

 

Jsme firma a chceme zde nabídnout své dárkové poukazy, co proto musíme udělat?

Pokud na našem portálu chcete nabízet vlastní dárkové poukazy, stačí nás kontaktovat e-mailem nebo na telefonem, který naleznete v sekci kontakt. Následně pak dohodneme veškeré podmínky publikace na našem webu.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Stačí, pokud nám napíšete zprávu e-mailem, který najdete v sekci kontakt, a my vám v nejkratším možném čase odpovíme na veškeré vaše dotazy.

 

Platební systémy. Jak zaplatit za dárkové poukazy z pohodlí domova

Online platba kartou nebo přes el. bankovnictví = dárkový poukaz Vám zašleme obratem na Váš e-mail

Doporuč GoPay GoPay je moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. Více info ..

Platební systém pro slevy auto moto

Online platba kartou nebo prostřednictvím elektronického bankovnictví: MojePlatba - Komerční banka, ePlatby - RaiffeisenBank, MPeníze - MBank, PayMyway - GE Money Bank, PayMyway - Fio banka, PayMyway - Volksbank. Dárkový poukaz je odeslán na Váš e-mail během pár minut po provedení platby.

Bankovní převod = dárkový poukaz Vám zašleme e-amilem až po připsání platby na náš účet

Uhrazení můžete provést i klasickým bankovním převodem. Při objednávce zaškrtněte první políčko "Převodem". Po dokončení objednávky Vám bude během pár minut doručen e-mail, ve kterém jsou rozepsány instrukce jak dárkový poukaz zaplatit (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Po připsání platby na náš účet, Vám bude obratem zaslán dárkový poukaz e-mailem.

Sledujte nás také na:

facebook